12. ELJO DATOMATIC

herrarmbandsur 18k, diameter 36 m.m., fungerar, armband 18k modell x-länk, vikt 68,1 gram, längd 19 (bruksslitage, smärre repor och stötmärken)

Varunr 89270

11 Augusti 2019 17:00

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 13 500 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK

Utrop 12 000 SEK

13 500 SEK2019-08-08 20:59
13 500 SEK2019-08-10 13:19
12 500 SEK2019-08-10 08:15
10 000 SEK2019-08-08 10:02
8 000 SEK2019-07-25 21:33
3 500 SEK2019-06-28 15:35
100 SEK Startpris

Månadsauktion 11 augusti,

Klicka på länken ovan
"Delta i dagens realtidsauktion!"
OBS !
länken kommer upp kl 16.30 auktionsdagen

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ