16. Gideon Börje

akvarell, "Nätarbete", signerad, bildmått 12x16, rammått 29x35

Varunr 88656

11 Augusti 2019 17:00

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK 400 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

Utrop 500 SEK

400 SEK2019-08-11 17:03
350 SEK2019-08-11 16:33
300 SEK2019-08-11 14:22
250 SEK2019-08-11 16:50
100 SEK2019-08-02 12:52
100 SEK Startpris

Månadsauktion 11 augusti,

Klicka på länken ovan
"Delta i dagens realtidsauktion!"
OBS !
länken kommer upp kl 16.30 auktionsdagen

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ