202. Fiol med stråke

1900-talets första hälft (bruksslitage, stråken med äldre lagning)

Varunr 88763

11 Augusti 2019 17:00

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 450 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

Utrop 500 SEK

450 SEK2019-07-25 01:25
450 SEK2019-08-11 18:01
250 SEK2019-07-26 21:46
100 SEK2019-07-22 12:42
100 SEK Startpris

Månadsauktion 11 augusti,

Klicka på länken ovan
"Delta i dagens realtidsauktion!"
OBS !
länken kommer upp kl 16.30 auktionsdagen

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt