224. Sättungsplatta samt väggsköld 1900-tal

svärtat gjutjärn, oidentifierad konstnär, monogramsignerad respektive etikettmärkt Brandstorp, 30x30 respektive diameter 40 (2)

Varunr 88786

11 Augusti 2019 17:00

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 300 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

Utrop 500 SEK

300 SEK2019-08-11 18:07
250 SEK2019-08-11 18:07
150 SEK2019-08-11 18:07
100 SEK2019-08-11 16:21
100 SEK Startpris

Månadsauktion 11 augusti,

Klicka på länken ovan
"Delta i dagens realtidsauktion!"
OBS !
länken kommer upp kl 16.30 auktionsdagen

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ