24. Stol 1900-talets andra hälft

oidentifierad formgivare, stomme i mahogny, rotting, svart skinnklädsel (bruksslitage)

Varunr 88673

11 Augusti 2019 17:00

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK 400 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

Utrop 500 SEK

400 SEK2019-08-11 17:05
350 SEK2019-08-11 16:20
300 SEK2019-07-25 22:58
250 SEK2019-08-11 10:31
100 SEK2019-07-24 13:37
100 SEK Startpris

Månadsauktion 11 augusti,

Klicka på länken ovan
"Delta i dagens realtidsauktion!"
OBS !
länken kommer upp kl 16.30 auktionsdagen

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ