26. Juan Romero

färglitografi 190/300, "Joyful Boat", signerad 1980 (pappret något vågigt/ojämnt)

Varunr 88695

11 Augusti 2019 17:00

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 1 300 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

Utrop 700 SEK

1 300 SEK2019-08-11 17:06
1 200 SEK2019-08-11 15:46
850 SEK2019-08-11 15:37
500 SEK2019-08-02 16:57
200 SEK2019-08-04 12:42
100 SEK2019-07-06 21:53
100 SEK Startpris

Månadsauktion 11 augusti,

Klicka på länken ovan
"Delta i dagens realtidsauktion!"
OBS !
länken kommer upp kl 16.30 auktionsdagen

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ