28. Jon Pärson

akvarell, komposition, signerad -85, oramad, bladmått 150x100

Varunr 89283

Auktionen startar om
18 dagar 17 tim
11 Augusti 2019 17:00
Auto

Utrop 500 SEK

100 SEKIdag 13:23
100 SEK Startpris

Månadsauktion 11 augusti,

Budgivning pågår
Lägg till i kalender

OBS! Katalogen är under produktion, bilder och text uppdateras fortlöpande.

Fredag 9/8 15-18, Lördag 10/8 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ