29. Rolf Svensson

akvarell, "Räv i månbelyst vinterlandskap", signerad -77, 30x29

Varunr 88658

11 Augusti 2019 17:00

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK 300 SEK18 00 SEK19 00 SEK

Utrop 600 SEK

300 SEK2019-08-11 17:06
250 SEK2019-08-11 16:47
200 SEK2019-08-11 14:07
100 SEK2019-08-06 12:37
100 SEK Startpris

Månadsauktion 11 augusti,

Klicka på länken ovan
"Delta i dagens realtidsauktion!"
OBS !
länken kommer upp kl 16.30 auktionsdagen

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ