33. Carl Harry Stålhane Rörstrand

vas glaserat stengods, polykrom blom- växtdekor, signerad, höjd 21 (mynningen med obetydlig nagg)

Varunr 88759

11 Augusti 2019 17:00

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 700 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK

Utrop 600 SEK

700 SEK2019-08-09 13:02
650 SEK2019-08-11 17:10
450 SEK2019-08-08 22:28
200 SEK2019-08-02 20:58
150 SEK2019-07-24 07:29
150 SEK2019-07-26 19:19
100 SEK Startpris

Månadsauktion 11 augusti,

Klicka på länken ovan
"Delta i dagens realtidsauktion!"
OBS !
länken kommer upp kl 16.30 auktionsdagen

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ