43. Madeleine Pyk

färglitografi 821/5000, "La Campanette" ur sviten bilder från Provence, signerad, ramstorlek 73x58

Varunr 89079

11 Augusti 2019 17:00

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK 1 100 SEK17 00 SEK18 00 SEK

Utrop 600 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2325 SEK

1 100 SEK2019-08-11 15:36
1 000 SEK2019-08-11 15:56
800 SEK2019-08-11 14:01
500 SEK2019-07-23 13:25
300 SEK2019-07-02 23:20
100 SEK Startpris

Månadsauktion 11 augusti,

Klicka på länken ovan
"Delta i dagens realtidsauktion!"
OBS !
länken kommer upp kl 16.30 auktionsdagen

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ