44. Madeleine Pyk

färglitografi 821/5000, "I Ateljen" ur sviten bilder från Provence, signerad, ramstorlek 73x58

Varunr 89078

Auktionen startar om
18 dagar 17 tim
11 Augusti 2019 17:00
Auto

Utrop 600 SEK

150 SEKIdag 13:26
100 SEK2019-07-16 08:11
100 SEK Startpris

Månadsauktion 11 augusti,

Budgivning pågår
Lägg till i kalender

OBS! Katalogen är under produktion, bilder och text uppdateras fortlöpande.

Fredag 9/8 15-18, Lördag 10/8 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ