44. Madeleine Pyk

färglitografi 821/5000, "I Ateljen" ur sviten bilder från Provence, signerad, ramstorlek 73x58

Varunr 89078

11 Augusti 2019 17:00

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 900 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

Utrop 600 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2325 SEK

900 SEK2019-08-11 17:12
850 SEK2019-08-11 15:55
700 SEK2019-08-11 14:01
600 SEK2019-08-07 21:37
500 SEK2019-07-23 13:26
200 SEK2019-08-03 23:58
100 SEK2019-07-16 08:11
100 SEK Startpris

Månadsauktion 11 augusti,

Klicka på länken ovan
"Delta i dagens realtidsauktion!"
OBS !
länken kommer upp kl 16.30 auktionsdagen

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ