13. Skulpturer 3 stycken

Gunnarsson, trä, Tove Olafsson Danmark 1967 (smärre fotnagg) gips, signerad AX, koppar, höjd 18-46

Varunr 54817

15 September 2013 17:00

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 250 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

Utrop 600 SEK

250 SEK2013-09-15 17:02
200 SEK2013-09-15 11:14
100 SEK2013-09-15 09:10
100 SEK Startpris

Realtidsauktion 15 september, söndag 15 september auktionen startar kl 17, www.auktionskammaren.se

I våra lokaler på Lillgatan 28. Fredag 13/9 kl 15-19 samt lördag 14/9 11-14

Realtidsauktion innebär att 5 objekt visas och registrerade inloggade kunder kan bjuda på dessa online.
Vid nytt bud förlängs avslut med 20 sekunder på det aktuella objektet.
Auktionen beräknas ta ca. 2½ timma

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt