11. Fällbord tidigt 1800-tal

Alrotsskiva med infälld oval, mässingskant, bonad tregrenad pelarfot, höjd 69, längd 55, bredd 39,5, proveniens: Disponent Bo Lindholm Hjo

Varunr 56081

1 December 2013 17:15

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK 5 300 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

Utrop 2 000 SEK

5 300 SEK2013-12-01 17:18
5 200 SEK2013-12-01 14:08
3 800 SEK2013-12-01 15:00
3 500 SEK2013-11-30 17:45
3 300 SEK2013-12-01 12:11
2 200 SEK2013-11-19 19:18
950 SEK2013-11-22 20:19
700 SEK2013-11-22 19:12
150 SEK2013-11-16 16:46
100 SEK Startpris

Lillgatan 28: fred 29/11 15-19, lörd 30/11 12-15 samt söndag 1/12 12-15

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt