12. Baljfåtöljer 1 par, sengustavianska snarlika varav en Stockholmsarbete, sengustavianska

Bemålade och förgyllda, två skurna lejonmaskaroner, pastellagedekor, höjd 75, bredd 59, djup 45, proveniens: Disponent Bo Lindholm Hjo (senare resårbotten, kompletteringar, en sarg förstärkt)

Varunr 56083

1 December 2013 17:15

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 15 500 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK

Utrop 7 000 SEK

15 500 SEK2013-12-01 17:19
15 000 SEK2013-12-01 17:19
12 500 SEK2013-12-01 17:19
7 200 SEK2013-12-01 17:17
6 600 SEK2013-12-01 12:56
6 000 SEK2013-12-01 12:10
5 000 SEK2013-12-01 10:14
4 200 SEK2013-11-29 21:36
3 600 SEK2013-11-26 12:30
3 100 SEK2013-11-19 19:20
1 000 SEK2013-11-16 09:24
150 SEK2013-11-12 11:42
100 SEK Startpris

Lillgatan 28: fred 29/11 15-19, lörd 30/11 12-15 samt söndag 1/12 12-15

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt