32. Sideboard England 1800-tal

Mahogny, bandintarsia, lucka och lådor, höjd 94, längd 170, djup 65, proveniens: Disponent Bo Lindholm Hjo (senare flaskinrede, bestickinrede samt draghandtag)

Varunr 56331

1 December 2013 17:15

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK 18 000 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

Utrop 6 000 SEK

18 000 SEK2013-12-01 17:27
17 500 SEK2013-12-01 17:27
15 500 SEK2013-12-01 17:27
8 900 SEK2013-12-01 17:26
1 200 SEK2013-11-22 19:17
1 000 SEK2013-11-16 09:25
100 SEK Startpris

Lillgatan 28: fred 29/11 15-19, lörd 30/11 12-15 samt söndag 1/12 12-15

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt