41. Reseväckarur Cartier

Förgylld metall med tegelröd emaljdekor nr 7512 00642, originaletui medföljer 7,5x7,5, (emaljdekoren med avflagningar)

Varunr 56093

1 December 2013 17:15

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK 3 200 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

Utrop 800 SEK

3 200 SEK2013-12-01 17:31
3 100 SEK2013-12-01 17:31
1 600 SEK2013-11-14 21:53
950 SEK2013-11-22 17:20
500 SEK2013-11-15 22:36
400 SEK2013-11-13 19:19
100 SEK Startpris

Lillgatan 28: fred 29/11 15-19, lörd 30/11 12-15 samt söndag 1/12 12-15

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ