44. Gräddsnäcka silver rokoko, Petter Davidsson Norrköping 1765

Dekor av drivna åsar, 3 fötter, invändigt förgylld, höjd 11, längd 17, vikt 216 gram (handtaget med förstärkt lagning)

Varunr 56376

1 December 2013 17:15

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 7 500 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK

Utrop 5 000 SEK

7 500 SEK2013-12-01 17:30
7 400 SEK2013-12-01 17:30
7 000 SEK2013-12-01 13:50
3 600 SEK2013-12-01 15:59
3 200 SEK2013-11-24 23:22
3 100 SEK2013-12-01 10:25
2 100 SEK2013-11-17 21:26
100 SEK Startpris

Lillgatan 28: fred 29/11 15-19, lörd 30/11 12-15 samt söndag 1/12 12-15

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt