21. Lars Jonsson färglitografi 220ex.

Bildmått 39x57, signerad

Varunr 58367

30 Mars 2014 17:00

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 3 100 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

Utrop 1 500 SEK

3 100 SEK2014-03-30 16:56
3 000 SEK2014-03-29 22:00
1 600 SEK2014-03-29 21:41
1 400 SEK2014-03-21 21:39
1 100 SEK2014-03-21 21:37
1 000 SEK2014-03-21 11:37
200 SEK2014-03-20 17:47
100 SEK Startpris

Realtidsauktion 30 mars, söndag 30 mars 17.00, Internet online

Lillgatan 28 Jönköping Fredag 28/3 15-19 Lördag 29/3 11-14 Hjärtligt Välkomna !

Våra realtidsauktioner äger helt och hållet rum på Internet. Du kan lägga förhandsbud som vanligt och/ eller deltaga här på sajten när auktionen klubbas.

Läs mer om realtidsauktioner här

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt