11. Spegel Estrid Ericson Svenskt Tenn

Rektangulär, textiklädd samt förgylld, inköpt på firma Svenskt Tenn 1970-talet, höjd 100, längd 60 (smärre skrapmärken)

Varunr 58779

18 Maj 2014 17:00

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 3 900 SEK1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK

Utrop 4 000 SEK

3 900 SEK2014-05-18 15:31
3 800 SEK2014-05-18 14:51
3 200 SEK2014-05-14 09:35
3 200 SEK2014-05-16 19:22
400 SEK2014-05-13 16:01
200 SEK2014-05-11 09:24
150 SEK2014-05-08 21:35
100 SEK Startpris

Vårens kvalitetsauktion 18 maj, Söndag 18 maj kl 17, Internet online realtid

fredag 16/5 15-19, lördag 17/5 12-15, söndag 18/5 12-15

En realtidsauktion fungerar på samma sätt som en vanlig klubbauktion, skillnaden är att den görs upp via nätet.
Buden läggs av registrerade kunder och det är dessa som bjuder emot dig under auktionens gång. Om du inte har möjlighet att delta under realtidsauktionen går det lika bra att lämna förhandsbud, precis som tidigare

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt