14. Lokmodell tidigt 1900-tal ångdrift

Bemålad plåt, järn och mässing, sidoemblen: "Sunny Court", vikt 13,5 kilo, längd 66 (smärre skador, slitage)proveniens: storsamlaren Oskar Sandqvist Norra Sandsjö

Varunr 59067

18 Maj 2014 17:00

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 3 800 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

Utrop 3 000 SEK

3 800 SEK2014-05-18 15:49
3 700 SEK2014-05-18 16:55
3 100 SEK2014-05-18 16:52
1 700 SEK2014-05-16 05:50
1 300 SEK2014-05-15 23:14
950 SEK2014-05-14 18:59
750 SEK2014-05-13 19:09
550 SEK2014-05-13 13:44
500 SEK2014-05-18 16:16
300 SEK2014-05-11 12:03
250 SEK2014-05-12 12:20
150 SEK2014-05-10 20:43
100 SEK2014-05-09 18:42
100 SEK Startpris

Vårens kvalitetsauktion 18 maj, Söndag 18 maj kl 17, Internet online realtid

fredag 16/5 15-19, lördag 17/5 12-15, söndag 18/5 12-15

En realtidsauktion fungerar på samma sätt som en vanlig klubbauktion, skillnaden är att den görs upp via nätet.
Buden läggs av registrerade kunder och det är dessa som bjuder emot dig under auktionens gång. Om du inte har möjlighet att delta under realtidsauktionen går det lika bra att lämna förhandsbud, precis som tidigare

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt