5. Léon Zack 1892-1980 Frankrike

Komposition, oljemålning på duk, signerad samt otydlig datering, proveniens: Gallerie Jacques MASSOL Paris, atergo etiketter, 92x73

Varunr 58942

18 Maj 2014 17:00

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK 17 000 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK

Utrop 18 000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2325 SEK

17 000 SEK2014-05-18 16:29
16 500 SEK2014-05-18 16:40
13 500 SEK2014-05-06 15:35
9 000 SEK2014-05-10 15:56
150 SEK2014-05-06 21:52
100 SEK Startpris

Vårens kvalitetsauktion 18 maj, Söndag 18 maj kl 17, Internet online realtid

fredag 16/5 15-19, lördag 17/5 12-15, söndag 18/5 12-15

En realtidsauktion fungerar på samma sätt som en vanlig klubbauktion, skillnaden är att den görs upp via nätet.
Buden läggs av registrerade kunder och det är dessa som bjuder emot dig under auktionens gång. Om du inte har möjlighet att delta under realtidsauktionen går det lika bra att lämna förhandsbud, precis som tidigare

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt