11. Gaffel

1700-tal, tvåtenad, järnsmide, sidor av ben med dekor av bla. djur och initialerna MG, längd 18, proveniens: storsamlaren Oskar Sandqvist Norra Sandsjö

Varunr 60334

14 September 2014 17:00

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 300 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

Utrop 400 SEK

300 SEK2014-09-14 14:08
250 SEK2014-09-12 20:09
200 SEK2014-09-12 18:00
100 SEK2014-09-08 18:45
100 SEK Startpris

Månadsauktion 14 september, Söndag 14 september kl 17, Internet online realtid

fred 12/9 15-19 lörd 13/9 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt