115. Parti

orientaliskt porslin bla. 5 fat Imari Japan 18/1900-tal, diameter 24-31, vaser Kina c.1900 m.m. (det antika kinaporslinet med smärre skador)

Varunr 60131

14 September 2014 17:00

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK 900 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK

Utrop 500 SEK

900 SEK2014-09-14 17:30
850 SEK2014-09-13 12:23
800 SEK2014-09-14 17:30
400 SEK2014-09-14 17:29
300 SEK2014-09-13 13:23
100 SEK2014-09-10 21:44
100 SEK Startpris

Månadsauktion 14 september, Söndag 14 september kl 17, Internet online realtid

fred 12/9 15-19 lörd 13/9 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ