119. Figuriner

3 stycken Asien 18/1900-tal, stengods, polykrom glasyr, höjd 17-33, proveniens: storsamlaren Oskar Sandqvist Norra Sandsjö (vänstra mannens käpp med lagning)

Varunr 60295

14 September 2014 17:00

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 650 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK

Utrop 600 SEK

650 SEK2014-09-14 17:32
600 SEK2014-09-14 17:31
300 SEK2014-09-14 16:24
300 SEK2014-09-14 17:31
200 SEK2014-09-14 10:58
200 SEK2014-09-14 13:36
100 SEK Startpris

Månadsauktion 14 september, Söndag 14 september kl 17, Internet online realtid

fred 12/9 15-19 lörd 13/9 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ