14. Spegel

gustaviansk stil tidigt 1900-tal, bronserad, rikt ornamenterad med krönande rosett, fasettslipat glas, höjd 97, bredd 73 (smärre slitage, glaset med kantspricka)

Varunr 60178

14 September 2014 17:00

Klubbslag3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 600 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

Utrop 400 SEK

600 SEK2014-09-13 21:30
550 SEK2014-09-12 16:06
250 SEK2014-09-13 19:35
100 SEK Startpris

Månadsauktion 14 september, Söndag 14 september kl 17, Internet online realtid

fred 12/9 15-19 lörd 13/9 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt