168. Vävnader

2 stycken sannolikt tidigt 1900-tal, 60x125 respektive 88x91 (en med smärre lagning)

Varunr 60243

14 September 2014 17:00

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK 400 SEK16 00 SEK17 00 SEK

Utrop 400 SEK

400 SEK2014-09-14 17:45
350 SEK2014-09-14 17:45
250 SEK2014-09-14 17:44
100 SEK Startpris

Månadsauktion 14 september, Söndag 14 september kl 17, Internet online realtid

fred 12/9 15-19 lörd 13/9 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt