17. Arbetsbelysningar

2 stycken 1900-talets första hälft, lackerad metall, längd 140 respektive 155, proveniens: storsamlaren Oskar Sandqvist Norra Sandsjö (slitage)

Varunr 60262

14 September 2014 17:00

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK 900 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

Utrop 800 SEK

900 SEK2014-09-14 16:30
850 SEK2014-09-14 17:03
700 SEK2014-09-14 02:04
600 SEK2014-09-13 16:41
300 SEK2014-09-10 21:21
200 SEK2014-09-08 20:23
100 SEK Startpris

Månadsauktion 14 september, Söndag 14 september kl 17, Internet online realtid

fred 12/9 15-19 lörd 13/9 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt