180. Figurin

Asien 18/1900-tal, höjd 24, proveniens: storsamlaren Oskar Sandqvist Norra Sandsjö (lagningar)

Varunr 60183

14 September 2014 17:00

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 1 200 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

Utrop 500 SEK

1 200 SEK2014-09-14 17:48
1 100 SEK2014-09-14 17:48
650 SEK2014-09-13 21:58
350 SEK2014-09-14 11:03
250 SEK2014-09-13 17:51
100 SEK2014-09-12 18:09
100 SEK Startpris

Månadsauktion 14 september, Söndag 14 september kl 17, Internet online realtid

fred 12/9 15-19 lörd 13/9 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ