181. Gustav Fogelberg

3 gouacher 15x21-20x27, signerade, utförda under 1930-talet

Varunr 60348

14 September 2014 17:00

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 900 SEK1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK

Utrop 600 SEK

900 SEK2014-09-14 17:49
850 SEK2014-09-14 16:09
750 SEK2014-09-14 09:35
550 SEK2014-09-14 12:14
100 SEK2014-09-13 13:39
100 SEK Startpris

Månadsauktion 14 september, Söndag 14 september kl 17, Internet online realtid

fred 12/9 15-19 lörd 13/9 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt