19. Kolbox

England 18/1900-tal, dekorerad och ornamenterad mässingsplåt på trä, fottrissor, höjd 34, bredd 46, djup 30 proveniens: storsamlaren Oskar Sandqvist Norra Sandsjö

Varunr 60264

14 September 2014 17:00

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 700 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

Utrop 400 SEK

700 SEK2014-09-14 17:03
650 SEK2014-09-14 17:03
550 SEK2014-09-14 17:03
450 SEK2014-09-12 15:30
250 SEK2014-09-14 17:02
100 SEK2014-09-06 22:02
100 SEK Startpris

Månadsauktion 14 september, Söndag 14 september kl 17, Internet online realtid

fred 12/9 15-19 lörd 13/9 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt