194. Gustav Fogelberg

3 gouacher 20x26-25x19, signerade, utförda under 1930-talet

Varunr 60349

14 September 2014 17:00

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK 600 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK

Utrop 600 SEK

600 SEK2014-09-14 17:54
550 SEK2014-09-14 09:35
450 SEK2014-09-14 12:06
200 SEK2014-09-13 19:29
100 SEK Startpris

Månadsauktion 14 september, Söndag 14 september kl 17, Internet online realtid

fred 12/9 15-19 lörd 13/9 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ