21. Radiomotagare

2 stycken, tidigt 1900-tal, proveniens: storsamlaren Oskar Sandqvist Norra Sandsjö

Varunr 60290

14 September 2014 17:00

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK 850 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

Utrop 500 SEK

850 SEK2014-09-14 17:05
800 SEK2014-09-14 17:04
550 SEK2014-09-12 15:31
450 SEK2014-09-12 18:48
200 SEK2014-09-09 17:46
100 SEK Startpris

Månadsauktion 14 september, Söndag 14 september kl 17, Internet online realtid

fred 12/9 15-19 lörd 13/9 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt