217. Soppslev

silver troligen J.P. Ernander Uppsala (1809-1825-1835), strösockersked silver, 1800-tal, otydliga svenska stämplar, vikt 154 gram utan träskaft, längd 23 respektive 43 (2)

Varunr 59992

14 September 2014 17:00

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 450 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

Utrop 800 SEK

450 SEK2014-09-14 18:01
400 SEK2014-09-14 08:10
300 SEK2014-09-12 12:32
250 SEK2014-09-09 21:16
150 SEK2014-08-30 13:09
100 SEK Startpris

Månadsauktion 14 september, Söndag 14 september kl 17, Internet online realtid

fred 12/9 15-19 lörd 13/9 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt