229. Campingset

England 1960/70-tal, bord med integrerade bänkar i väska, aluminium med pärstorpsskivor, väskans längd 92, proveniens: storsamlaren Oskar Sandqvist Norra Sandsjö (en låsbygel defekt)

Varunr 60263

14 September 2014 17:00

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 500 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

Utrop 400 SEK

500 SEK2014-09-14 18:03
450 SEK2014-09-14 18:03
250 SEK2014-09-14 16:49
150 SEK2014-09-10 22:19
100 SEK Startpris

Månadsauktion 14 september, Söndag 14 september kl 17, Internet online realtid

fred 12/9 15-19 lörd 13/9 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt