35. Modellflygplan

3 stycken tidigt 1900-tal, längd 28-45, proveniens: storsamlaren Oskar Sandqvist Norra Sandsjö (smärre skador)

Varunr 60207

14 September 2014 17:00

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK 1 300 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

Utrop 800 SEK

1 300 SEK2014-09-12 15:33
1 200 SEK2014-09-12 20:24
1 000 SEK2014-09-12 16:35
350 SEK2014-09-11 22:54
150 SEK2014-09-07 23:54
100 SEK Startpris

Månadsauktion 14 september, Söndag 14 september kl 17, Internet online realtid

fred 12/9 15-19 lörd 13/9 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt