36. Cigarrskrin

tidigt 1900-tal, onyx med krönande häst av patinerad metall, höjd 15, bredd 26, djup 17, proveniens: storsamlaren Oskar Sandqvist Norra Sandsjö

Varunr 60215

14 September 2014 17:00

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK 550 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

Utrop 500 SEK

550 SEK2014-09-14 11:55
500 SEK2014-09-13 12:22
250 SEK2014-09-07 20:40
250 SEK2014-09-08 09:15
100 SEK Startpris

Månadsauktion 14 september, Söndag 14 september kl 17, Internet online realtid

fred 12/9 15-19 lörd 13/9 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt