371. Altarskåp

Asien 18/1900-tal, lackarbete, polykrom bemålning samt förgyllning, höjd 23, proveniens: storsamlaren Oskar Sandqvist Norra Sandsjö

Varunr 60303

14 September 2014 17:00

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK 800 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

Utrop 500 SEK

800 SEK2014-09-14 07:30
750 SEK2014-09-14 16:26
600 SEK2014-09-14 14:36
500 SEK2014-09-14 13:36
400 SEK2014-09-13 22:31
350 SEK2014-09-13 23:57
200 SEK2014-09-09 10:37
150 SEK2014-09-08 21:31
100 SEK Startpris

Månadsauktion 14 september, Söndag 14 september kl 17, Internet online realtid

fred 12/9 15-19 lörd 13/9 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ