414. Serveringsvagn

1950-tal, skivor i teak från JH-fabriken i Sävsjö och Åryd fanerprodukter i Nybro, mässing, höjd 60, hopfällbar

Varunr 60195

14 September 2014 17:00

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 1 400 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

Utrop 800 SEK

1 400 SEK2014-09-14 13:50
1 300 SEK2014-09-14 13:13
850 SEK2014-09-13 16:47
550 SEK2014-09-11 22:49
500 SEK2014-09-11 20:58
400 SEK2014-09-10 23:29
350 SEK2014-09-10 22:57
250 SEK2014-09-10 14:32
100 SEK2014-09-06 20:58
100 SEK Startpris

Månadsauktion 14 september, Söndag 14 september kl 17, Internet online realtid

fred 12/9 15-19 lörd 13/9 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt