48. Goacher

3 stycken Kina antika, på rispapper (fläckar, revor) relief Asien antik, träskuren genombruten dekor, förgylld, 13x9-27x18, proveniens: storsamlaren Oskar Sandqvist Norra Sandsjö (4)

Varunr 60209

14 September 2014 17:00

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK 950 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

Utrop 500 SEK

950 SEK2014-09-14 17:11
900 SEK2014-09-14 17:11
600 SEK2014-09-14 17:10
500 SEK2014-09-14 17:10
250 SEK2014-09-13 09:53
150 SEK2014-09-09 21:32
100 SEK2014-09-08 18:50
100 SEK Startpris

Månadsauktion 14 september, Söndag 14 september kl 17, Internet online realtid

fred 12/9 15-19 lörd 13/9 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt