67. Sven X:et Erixon

färglitografi 175 ex, 46x55 signerad , Ilse Jensen färglitografi 250ex, "Alltings början", 43x47 signerad (2)

Varunr 60272

14 September 2014 17:00

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK 300 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK

Utrop 500 SEK

300 SEK2014-09-07 20:10
250 SEK2014-09-14 17:16
150 SEK2014-09-13 23:06
100 SEK Startpris

Månadsauktion 14 september, Söndag 14 september kl 17, Internet online realtid

fred 12/9 15-19 lörd 13/9 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt