68. Anders Fogelin

2 färglitografier 260ex, signerade 1976, bladmått 57x61

Varunr 60270

14 September 2014 17:00

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 800 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK

Utrop 800 SEK

800 SEK2014-09-14 15:41
750 SEK2014-09-14 17:16
550 SEK2014-09-14 14:51
350 SEK2014-09-13 23:15
150 SEK2014-09-14 11:19
100 SEK Startpris

Månadsauktion 14 september, Söndag 14 september kl 17, Internet online realtid

fred 12/9 15-19 lörd 13/9 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt