78. Axel Olson

färglitografi 260ex, signerad 33x79, Sven X:et Erixon färglitografi 300ex, signerad 45x55 (2)

Varunr 60269

14 September 2014 17:00

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 650 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK

Utrop 800 SEK

650 SEK2014-09-13 22:00
600 SEK2014-09-13 23:10
300 SEK2014-09-13 18:02
100 SEK2014-09-12 18:04
100 SEK Startpris

Månadsauktion 14 september, Söndag 14 september kl 17, Internet online realtid

fred 12/9 15-19 lörd 13/9 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ