96. Dockskåpsmöbler

bla. 18/1900-tal (smärre skador, lösa delar medföljer)

Varunr 60021

14 September 2014 17:00

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK 2 400 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK

Utrop 1 000 SEK

2 400 SEK2014-09-14 15:31
2 300 SEK2014-09-14 17:25
1 700 SEK2014-09-14 16:10
950 SEK2014-09-13 12:23
600 SEK2014-09-10 19:56
400 SEK2014-09-09 20:26
150 SEK2014-09-06 22:03
100 SEK Startpris

Månadsauktion 14 september, Söndag 14 september kl 17, Internet online realtid

fred 12/9 15-19 lörd 13/9 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt