18. Penselvas

Kina tidigt 1900-tal, figurdekor i famille rose färger samt tecken, höjd 28 utan medföljande sockel (obetydlig glasyrnagg vid mynningens utsida)

Varunr 62117

18 Januari 2015 17:00

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK 250 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

Utrop 500 SEK

250 SEK2015-01-18 17:05
200 SEK2015-01-18 17:05
150 SEK2015-01-09 18:53
100 SEK2015-01-09 02:02
100 SEK Startpris

Månadsauktion 18 januari, Söndag 18 januari kl 17:00, Internet online realtid

fredag 16/1 15-19 lördag 17/1 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ