2. Salongsmöbel

6 delar, Louis XV-stil, tidigt 1900-tal, valnöt, rikt träskuren ornamentik, bordet senare kompletterat, soffans längd 127 (en stols klädsel med lagning, soffans fjädring lös)

Varunr 62234

18 Januari 2015 17:00

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK 1 500 SEK16 00 SEK17 00 SEK

Utrop 1 000 SEK

1 500 SEK2015-01-15 18:08
1 500 SEK2015-01-18 17:00
850 SEK2015-01-18 16:28
650 SEK2015-01-18 12:42
600 SEK2015-01-17 21:23
450 SEK2015-01-16 00:32
100 SEK2015-01-14 16:10
100 SEK Startpris

Månadsauktion 18 januari, Söndag 18 januari kl 17:00, Internet online realtid

fredag 16/1 15-19 lördag 17/1 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ