39. Stolar

12 stycken, Karl-Johan, honungsgul björk, stoppade sitsar, höjd 82, sitthöjd 49, proveniens: Myrö slott Örebro län (smärre slitage/retuscher)

Varunr 61906

18 Januari 2015 17:00

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK 5 000 SEK6 00 SEK7 00 SEK

Utrop 4 000 SEK

5 000 SEK2015-01-17 20:28
5 000 SEK2015-01-18 16:24
4 600 SEK2015-01-18 11:56
3 900 SEK2015-01-12 18:20
3 000 SEK2015-01-10 18:25
2 900 SEK2014-12-30 12:27
2 200 SEK2015-01-06 18:43
100 SEK Startpris

Månadsauktion 18 januari, Söndag 18 januari kl 17:00, Internet online realtid

fredag 16/1 15-19 lördag 17/1 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ