45. Spelbord

rokoko, bemålad fot med 2 lådor i sarg, utvikbar skiva i alm, höjd 75, längd 76, proveniens: Myrö slott Örebro län (slitage, äldre förstärkningar av järnsmide, möjligen omarbetat)

Varunr 61984

18 Januari 2015 17:00

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK 2 300 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

Utrop 1 000 SEK

2 300 SEK2015-01-18 10:02
2 200 SEK2015-01-18 15:58
400 SEK2015-01-14 18:15
100 SEK Startpris

Månadsauktion 18 januari, Söndag 18 januari kl 17:00, Internet online realtid

fredag 16/1 15-19 lördag 17/1 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ