44. Henry Heerup färglitografi

171/260, signerad, bildstorlek 42x60

Varunr 70385

14 Augusti 2016 17:00

Klubbslag28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK33 00 SEK 250 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

Utrop 600 SEK

250 SEK2016-08-14 17:12
200 SEK2016-08-08 19:51
100 SEK2016-07-22 12:51
100 SEK Startpris

Månadsauktion 14 augusti, Söndag 14 augusti kl 17:00, Internet online realtid

fredag 12/8 15-19 lördag 13/8 11-14

Klicka på länken ovan
"Delta i dagens realtidsauktion!"
OBS !
länken kommer upp kl 16.30 auktionsdagen

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt