7. Fredrik Isberg akvarell

Helgeandsholmen, monogramsignerad, dagermått 16x10,5

Varunr 70452

14 Augusti 2016 17:00

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 550 SEK1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK

Utrop 700 SEK

550 SEK2016-08-13 08:28
500 SEK2016-08-06 15:21
100 SEK2016-08-03 10:24
100 SEK Startpris

Månadsauktion 14 augusti, Söndag 14 augusti kl 17:00, Internet online realtid

fredag 12/8 15-19 lördag 13/8 11-14

Klicka på länken ovan
"Delta i dagens realtidsauktion!"
OBS !
länken kommer upp kl 16.30 auktionsdagen

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt