2. Uno Vallman tusch och akvarell

signerad 1962, 50x61

Varunr 74859

2 April 2017 17:00

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 1 300 SEK21 00 SEK22 00 SEK

Utrop 800 SEK

1 300 SEK2017-04-02 17:00
1 200 SEK2017-03-31 23:42
800 SEK2017-03-31 11:18
150 SEK2017-03-28 00:10
100 SEK2017-03-27 22:45
100 SEK Startpris

Månadsauktion 2 april, Söndag 2 april 17.00, onlineauktion på internet

I våra lokaler Lillgatan 28 Jönköping fredag 31/3 kl 15-18 lördag 1/4 kl 11-14

Klicka på länken ovan
"Delta i dagens realtidsauktion!"
OBS !
länken kommer upp kl 16.30 auktionsdagen

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ